Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Maas en Waalse Schoonmaakdag

De derde zaterdag in maart is traditioneel de Maas en Waalse Schoonmaakdag. Deze dag wordt dit jaar voor de dertiende keer georganiseerd door de Gemeente Beuningen. Eigenlijk begint de schoonmaakactie al op vrijdag. Die dag gaan  scholieren op pad om in de woonwijken vuil te verzamelen.
Op de zaterdag besteedt ook onze HSV aandacht aan de schoonmaak van de natuur en dan met name aan de omgeving van ons viswater. Voordat de Gemeente de Maas en Waalse Schoonmaakdagen organiseerde werd dit reeds gedaan door de wildbeheerseenheid (jagers) die dan met name de uiterwaarden onder handen nam. Ook de HSV heeft in die jaren steeds het gebied rond het viswater schoongemaakt dus we kunnen wel stellen dat we al meer dan 20 jaar ons steentje bijdragen aan het schoonmaken van het viswater en de omgeving hiervan.

In 2020 wordt deze schoonmaakdag gehouden op 21 maart.
We hopen dat veel leden dit een goede zaak vinden en een handje willen meehelpen op die dag. Vele handen maken licht werk is een goed gezegde bij deze klussen. Deelnemers worden om 10.00 uur verwacht op de dijk bij de kerk in Weurt. Daar zullen de taken worden verdeeld  en wordt het hulpmateriaal uitgereikt. Na afloop is er weer soep en broodjes op de Gemeentewerf in Beuningen. 

We rekenen op je hulp!